Piast Wolica Piaskowa - LZS Mała 1:6 (1:3)

Piast wystąpił w składzie: Jakub Piwowar - Patryk Zając, Piotr Przydział, Adrian Kuc (70. Piotr Ignaś), Michał Mycek - Artur Kuc, Mateusz Głodek, Wiesław Fabianowicz, Tomasz Wójcik (46. Arkadiusz Wulczyn), Mateusz Froń (65. Mateusz Pondo) - Damian Przydział (80. Michał Skarbek)

Bramkę dla Piasta w 25 minucie na 1:1 zdobył Damian Przydział.

• Komentarzy [30]
  • czytano: [979]

autor: ~xxx 2014-05-28 22:24:17

avatar panowie co jest z wami ? dwie takie porażki to cienko to wygląda !!! Budzimy się na końcówkę. Powodzenia !!!

autor: ~bramka 2014-05-28 22:39:27

avatar lepiej zróbcie mur w bramce to mniej przegracie, panowie zaangażowanie, dużo potu na treningu mało na meczu i w sierpniu widzę że 6 strzelacie a nie tracicie :)

autor: lzs_2013 2014-05-29 16:00:06

Profil lzs_2013 w Futbolowo Cyrk to Wy odstawiliście! Nie umiecie przegrać i pogodzić się z tym? Co dało wam to sprawdzanie zawodników ?!

autor: ~kibic 2014-05-29 17:09:09

avatar cyrk to odstawił sedziowi. cała pierwszą połowe ciagneli was az do stanu 3-1 do przerwy. Karny? no sorry z kapelusza. dwie akcje dla piasta były odgwizdane jako spalone mimo spalonego nie było. oba wyjscia sam na sam. może to jescze nie gol no ale.. dodam ze nie jestem kibicem Piasta a na meczu byłem i widziałem. ja przypadki nie wierze..

autor: ~anonim 2014-05-29 17:22:02

avatar samo to ze mecz był w małej smierdzi na kilometr !!!!

autor: ~rolnik 2014-05-29 18:23:47

avatar Na lepsze pastwisko krowy wypuszczam. Na tym boisku by se ino nogi połomały

autor: ~zajac 2014-05-29 19:28:27

avatar hahahaha, cyrk odstawiliśmy bo sprawdziliśmy was ? to była moja decyzja w sprawie sprawdzenia waszych zawodniczków, i nie ma takiego paragrafu że nie można. Cyrk to był na boisku bo, sędzia o ile można go tak nazwać nie powinien dopuścić do meczu... bo to nie było boisko nawet nie łąka, może ksiądz wam da hajs na odnowe murawy i to tyle w tej kwestii. A co do sędziowania, ustawili mecz szybko na 3-1 i umyli rączki słowa arbitra "nie krzyczeć bo to nie jarmark" jak mam to rozumieć ? nie mogę "drzeć mordy" powrót ! bo jest za głośno ? bo msza jest ? PARODIA. Porażka zasłużona bo powtórzył się czarny scenariusz z meczu z Basztą, jeśli sami nie kopniemy się w dupę to nie zaczniemy grać !

autor: ~realista 2014-05-29 20:18:39

avatar Krzywdzenia Piasta -ciąg dalszy ?Parę faktów: Do przerwy -1:0 bramka po solowej akcji 1:1 prezent dla Piasta od bramkarza Małej 2:1 karny po bezmyślnym faulu co potwierdzili nawet sami zawodnicy Piasta (obiektywni widocznie tez tam są :-) )w rozmowach w przerwie meczu (przypadkiem usłyszane) 3:1 po bardzo składnej akcji od własnej połowy z pierwszej piłki. Druga połowa to 3 bramki z conajmniej 6 czystych sytuacji strzeleckich po szybkich akcjach skrzydłami. Zawodnicy Piasta oddali może 2-3 strzały w światło bramki przez cały mecz . Ale wszystkiemu winni .... sędziowie oraz zawodnicy i działacze LZS Mała P.S Najlepiej chyba przyłożyć się do treningów i meczów bo jeszcze parę zostało

autor: ~anonim 2014-05-29 20:20:01

avatar troche mnie irytują zagrywki kiedy ktoś w jakąś głupią sprawę wplata czyichś lzs ogarnij się minimum szacunku stary!

autor: ~anonim 2014-05-29 20:21:38

avatar troche mnie irytują zagrywki kiedy ktoś w jakąś głupią sprawę wplata czyichś rodziców lzs ogarnij sie minimum szacunku stary!

autor: pozdro1234 2014-05-29 21:07:58

Profil pozdro1234 w Futbolowo Wy się cieszcie z skończyliście ten mecz w 11 bo sędzia mógł pokazać nie raz czerwoną kartkę .

autor: pozdro1234 2014-05-29 21:18:29

Profil pozdro1234 w Futbolowo A nie szukacie winnych teraz .

autor: ~xxx 2014-05-29 21:39:59

avatar Panowie, to już historia !!! Teraz wraz z nowym sezonem trzeba pisać nową, i ograć Panów- piłkarzy z Małej, okażcie się mądrzejsi od nich i nie dyskutujcie z nimi, wygrajcie na boisku i spytajcie się czy jeszcze chcą !!! :)

autor: ~anonim 2014-05-29 21:53:23

avatar dobrze ze mała ma awans załatwiony bo dość już meczów w tej dziurze

autor: ~admin 2014-05-29 21:56:22

avatar wszystkie komentarze o matkach, albo wyzwiska będa usuwane !!!

autor: ~błazenada 2014-05-29 23:03:57

avatar Poziom waszych komentarzy jest dużo niższy niż jakość popowodziowego boiska w Małej. Na przyszłość zajmijcie się grą, a nie polowaniem na nogi przeciwnika to może nie będziecie musieli narzekać na sędziów, którzy zresztą nie popełnili w tym meczu większych błędów. Polecam wam nabrać trochę szacunku i dystansu zarówno do piłki jak i życia

autor: ~Głodek 2014-05-30 10:27:43

avatar Do piłki braku szacunku to nie macie wy ze daliście grać na takiej murawie w życiu nie grałem na czymś takim i mam nadzieje ze juz nigdy nie zagram. dla mnie anty football no chyba ze ktoś jest bez talencie za przeproszeniem to taka nawierzchnia dodaje mu skrzydeł.

autor: ~mistrz 2014-05-30 13:56:33

avatar wasz talent najlepiej ukazuje ilość zdobytych pkt, nawet na waszej super murawie, na której nie jest grany "antyfutbol"

autor: ~anonim 2014-05-30 14:33:48

avatar niestety my nie mamy "znajomości" takich jak wy :) co było widać na ostatnim meczu.

autor: ~cd. 2014-05-30 14:35:57

avatar zobaczymy co pokarzecie ze swoim talentem w a-klasie jak was na chama tam wpychają ale z taka gra to szczęścia zycze

autor: piker14 2014-05-30 23:13:14

Profil piker14 w Futbolowo uuu chłopaki przegrali 6:1 i szukają winny he

autor: ~Głodek 2014-05-31 08:17:26

avatar nie mi to oceniać czy nasi gracze maja talent ale tobie to świetnie i z łatwością przychodzi chetnie zobaczyłbym jaki reprezentujesz poziom.

autor: ~anonim 2014-05-31 10:10:19

avatar O nawet Pikej strone odwiedzil :)

autor: piker14 2014-05-31 11:11:51

Profil piker14 w Futbolowo możesz być pewny że talent do narzekania i szukania winnych mają genialny. przecież to nie ich winna że przegrali 6:1 to wszystko przez boisko, sędziów pewnie też przez powietrze...

autor: ~anonim 2014-05-31 16:26:28

avatar Taki cwany jestes bo wam sedziowie mecz ustawili. Zabaczymy czy w a-klasie bedziesz taki madry, tam juz sedziowie nie pomoga trzeba cos grac

autor: piker14 2014-05-31 17:42:50

Profil piker14 w Futbolowo nie wiem co wy palicie w tym klubie ale chłopaki palcie o połowę mniej! bo za duże Halucynacje macie :P

autor: ~anonim 2014-05-31 21:07:52

avatar Ty pikej ale dowcipem jebnoles! Moze zamiast grac w pilke idz do kabaretu!

autor: ~anonim 2014-06-01 18:17:02

avatar Co mala nie wziela swoich sedziow do nockowej?

autor: ~uczestnik obu spotkań 2014-06-03 00:12:41

avatar Kończąc żenujące teksty "piłkarzy" Piasta -sędziowali akurat ci sami sędziowie ale przeciwnicy Małej(Nockowa) byli lepsi niż Wolica i niestety bardzo skuteczni

autor: ~dupcia 2014-06-03 10:01:12

avatar gratuluje grajkom z moły tego że zostano doly w b klasinie ! zobaczycie ze teroz bedziecie dostawac w dupe :D